Благоустрій населених пунктів

Закон України "Про благоустрій населених пунктів"

Типові правила благоустрою населених пунктів

Рішення виконкому сільської ради від 17.08.2022 №147

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ №870 від 30 жовтня 2013 р. "Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів"

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ №1342 від 3 грудня 2009 р. "Про затвердження Правил паркування транспортних засобів"

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ №1045 від 1 серпня 2006 р. "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах"

ПОРЯДОК видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 р. №1045)

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №244 від 21.10.2011 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №133 від 01.08.2011 "Про затвердження Методики роздільного збирання побутових відходів"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ №145 від 17.03.2011 "Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №7 16.01.2007 "Про затвердження Положення про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №537 від 12.11.2013 "Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №105 від 10.04.2006 "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України"