Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

28.03.2024р. Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Шрамківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шрамківської сільської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

28.03.2024р. Проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шрамківської сільської територіальної громади»

28.03.2024р. Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Шрамківської сільської територіальної громади»

28.03.2024р. Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Шрамківської сільської ради «Про затвердження Положення про встановлення земельного сервітуту на землі комунальної власності Шрамківської сільської ради» та аналізу його регуляторного впливу.

28.03.2024р. Проєкт рішення «Про затвердження Положення про встановлення земельного сервітуту на землі комунальної власності Шрамківської сільської ради»

28.03.2024р. Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення «Про затвердження Положення про встановлення земельного сервітуту на землі комунальної власності Шрамківської сільської ради»

(25.04.2023 року) Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Шрамківської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою  території  населених пунктів Шрамківської сільської ради»

(25.04.2023 року) Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шрамківської сільської ради»