Гордість громади

Дата: 16.03.2021 09:38

14 березня свій 95-й день народження відзначив ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій – житель села Шрамківка Гончаров Ростислав Петрович.
       Від Шрамківської сільської територіальної громади ветерана війни з поважною датою привітали секретар сільської ради Світлана Конюшенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Віктор Головко та касир Ніна Чоботок.

Важка доля випала на життєвий шлях Ростислава Петровича. Він на власному досвіді знає, що таке жахіття війни, пам’ятає фронтові дороги та нелегку працю у післявоєнні роки.

Ростислав Петрович нагороджений багатьма орденами та медалями.
Гості дякували Ростиславу Петровичу за мужність і подвиги у війні та неоціненний трудовий вклад у часи повоєнної відбудови. «Ви – наша гордість, приклад вірності та героїзму» - наголошували  гості. А ще - зичили ветерану міцного здоров’я, бадьорості та довголіття.
           Іменинник, у свою чергу, залюбки поділився спогадами про пережиті роки, напам’ять читав вірші про війну та веселі гуморески, під кінець розмови ветеран показав гостям піджак з нагородами.