Розробка логотипу Шрамківської сільської територіальної громади»

Дата: 23.03.2021 13:29

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні жителі Шрамківської сільської територіальної громади!

Шрамківська сільська рада оголошує про відкритий творчий конкурс «Розробка логотипу Шрамківської сільської територіальної громади»

Прийом конкурсних робіт проводиться з 1 квітня 2021 року по 01 травня 2021 року. Визначення переможців з 3 по 15 травня  2021 року.

До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації громади:

- емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);

- гасло (ключова ідея).

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в друкованому вигляді за адресою: 19812, вул. Незалежності, 16, с. Шрамківка, Драбівський  район, Черкаська область, або в електронному вигляді на адресу: shramkivka_osvita_kms@ukr.net

Переможцю конкурсу з розробки логотипу Шрамківської сільської  територіальної громади виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі 1000 грн.