Урочистий захід з нагоди відправки призовників до лав Збройних сил України

Дата: 02.04.2021 12:30

1 квітня 2021 року в Шрамківській сільській територіальній громаді, в рамках призовної компанії «Весна-2021», відбулися урочисті заходи з нагоди відправки призовників строкової служби до лав Збройних сил України. Захід відбувся у Шрамківській  сільській публічній бібліотеці для дорослих.

Для юнаків був організований концерт за участю колективів Кононівського та Шрамківського будинків культури.  Виступили  співачки Олена Чеберячко, Оксана Головань, Лілія Федіна, Тетяна Лук’яненко, Тетяна Безвікона. Ведуча концерту завідуюча Шрамківської  сільської публічної бібліотеки для дорослих Любов Станкевич.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

З привітанням виступили представники Шрамківської сільської територіальної громади головний спеціаліст з питань цивільного захисту та оборонної роботи державний службовець Андрій Андрієвський, сільський голова Анатолій  Куля, який вручив подарунки призовникам.

Також на заході були присутні представники Шрамківської сільської територіальної громади. батьки та рідні новобранців.