Шрамківська сільська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Конкурс з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шрамківської сільської територіальної громади

Дата: 06.04.2021 13:40
Кількість переглядів: 813

Фото без опису

Виконавчий комітет Шрамківської сільської ради

оголошує конкурс з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шрамківської сільської територіальної громади Золотоніського району


Організатор перевезень – виконавчий комітет  Шрамківської сільської ради.
Об’єкти конкурсу – приміські автобусні маршрути загального користування в звичайному режимі та режимі маршрутного таксі по території Шрамківської сільської ради  Золотоніського району.
Об’єкт №1:
-    Приміський автобусний маршрут «с.Демки – ст. Кононівка»  через села Новомиколаївка, Бирлівка, Шрамківка, Кононівка;
-    Приміський автобусний маршрут «с. Кононівка – с. Шрамківка» через села Ковалівка, Яворівка;
-     Приміський автобусний маршрут «с. Шрамківка – с. Степанівка» через села Мойсівка, Погреби.
Режим роботи маршрутів – щоденно в режимі звичайних перевезень. 
Вимоги до категорії автобусів: М2, М3;
Вимоги до класу автобусів: А, В  І, ІІ, ІІІ
Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”              (зі змінами та доповненнями), надалі – Порядок та рішення виконавчого комітету рішення виконавчого комітету від 21.01.2021 №12 «Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху на території Шрамківської  сільської об’єднаної територіальної громади».
Умови конкурсу
1.    Перевезення пасажирів на маршрутах здійснювати встановленою кількістю автобусів у звичайному режимі руху або в режимі маршрутного таксі згідно з затвердженими розкладами руху.
2.    Дотримання вимог чинного законодавства та інших нормативно-правових актів, що регулюють пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування.
3.    Забезпечення контролю за технічним станом рухомого складу, проведення перед рейсового та після рейсового технічного огляду автобусів та медичного огляду водіїв.
4.    Наявність необхідного резерву транспортних засобів для забезпечення регулярності виконання рейсів на приміських маршрутах не менш ніж 95%.
5.    Забезпечення умов праці та відпочинку водіїв, їх навчання та стажування згідно з вимогами чинного законодавства
6.    Забезпечення безпеки дорожнього руху, трудової та транспортної дисципліни. Дотримання режиму праці та відпочинку водіїв у відповідності із графіком праці та відпочинку водіїв, включеним до Паспорту маршруту, та ведення обліку робочого часу водіїв, згідно Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 червня 2010 №340.
7.    Належне обладнання та екіпіровка рухомого складу, відповідність вимогам безпеки руху, екології, державним стандартам.
8.    Зберігання автобусів, що використовуються для пасажирських перевезень, у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони. Забороняється зберігання автобусів у житлових зонах поза спеціально відведеними для цього майданчиками.
9.    Забезпечення перевезення пільгових категорій громадян згідно з діючим законодавством, за угодою з відділом праці та соціального захисту населення виконавчого комітету сільської ради.
10.    Забезпечення проведення передрейсового медичного огляду водіїв, технічного огляду транспортних засобів, відстою транспортних засобів під охороною, відпочинок водіїв у відповідному населеному пункті на маршрутах, на яких здійснюється ночівля автобусів в кінцевих пунктах маршруту в сільській місцевості і у подальшому починається рух до с. Шрамківка, або до іншого пункту призначення маршруту.
11.    Забезпечення роботи рухомого складу відповідно до вимог паспорту маршруту. Структура парку автобусів для використання на маршрутах визначається згідно з наказом Мінтрансзв’язку України від 12 квітня 2007 року №285 “Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху”, з використанням на приміських автобусних маршрутах автобусів класу A, I, II,  та В III.
12.    Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень, повинні відповідати вимогам безпеки руху, параметрам комфортності (для міжміських перевезень), екологічним та санітарним нормам, державним стандартам, мати сертифікат відповідності як транспорт загального користування, призначений для перевезення пасажирів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2007 року №1184 “Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”.
13.    Претендент на участь у конкурсі повинен відповідати статтям 34, 35 Закону України “Про автомобільний транспорт”.
14.    Переможцем конкурсу буде визначатись претендент, який найбільше відповідає кваліфікаційним вимогам до пасажирських перевізників, може забезпечити належну якість та безпеку перевезень пасажирів на маршрутах  і за оцінкою конкурсного комітету посів перше місце.
15.    Договір з переможцем конкурсу буде укладатись сільським головою на підставі рішення конкурсного комітету згідно зі статтею 44 Закону України “Про автомобільний транспорт” терміном на п’ять років.
Для участі у конкурсі претендент подає документи:
- заяву на участь у конкурсі на кожний об’єкт конкурсу (рейс) окремо за формою, визначеною Порядком;
- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у конкурсі на декілька об’єктів ( рейсів) конкурсу; 
- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
-  анкету встановленого зразку, згідно з Порядком;
- копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останні повні два квартали та копії ідентифікаційних кодів водіїв та диспетчерів, медичних  працівників, працівників  відповідальних за випуск ТЗ. У разі залучення для надання послуг з перевезення пасажирів суб’єкта господарювання, надати документи, підтверджуючі наявність транспортних засобів, а також оформлених найманих осіб та розміру заробітної плати не менше мінімальної (відомість податкового розрахунку за формою №1ДФ) та копії відповідних договорів оренди, лізингу;
- інші документи, що можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням перевізника-претендента).
Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) з позначкою «№1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) з позначкою «№2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
Автомобільні перевізники, які подали на розгляд документи несвоєчасно, не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію та не відповідають умовам конкурсу, до участі в конкурсі не допускаються.
До участі в конкурсі не допускається автомобільний перевізник який:
- подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
- визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство                       (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;
- не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";
- не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків  для  приміського сполучення ;
- має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше, ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);
- подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт".
Бланки заяви та анкети на участь у конкурсі,  необхідна інформація  про об’єкти конкурсу отримуються претендентами у виконавчому комітеті Шрамківської сільської ради за адресою:                с Шрамківка,  вул. Незалежності, 16. 
Строк прийняття документів для участі в конкурсі – з 26 березня 2021 року по 26 квітня 2021 року (включно).
     Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 19812, с Шрамківка,                         вул. Незалежності, 16 щоденно (крім суботи та неділі) з 08-00 до 17-00, перерва  на обід з 13-00 до           14-00. Телефон для довідок: (04738)  99-5-42
Конкурс відбудеться: 28 квітня 2021 року о 10-00 за адресою: с Шрамківка,                               вул. Незалежності, 16, зал засідань Шрамківської сільської ради.
Плата за участь у конкурсі для учасників відсутня.

Замовник перевезень – виконавчий комітет Шрамківської сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь