Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 08.04.2021 15:25

7 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради. Було проатестовано 21 педагогічного працівника закладів загальної середньої та дошкільної освіти Шрамківської сільської ради. З них 3 особи – на відповідність займаній посаді керівника закладу загальної середньої освіти, 3 – на відповідність займаній посаді заступника директора з навчально-виховної роботи, 1 – на відповідність займаній посаді заступника директора з виховної роботи. На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» атестувалося 14 педагогічних працівників, відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» - 6 педагогів, відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист» - 3 особи та 1 особа на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист», 4 особи відповідають раніше присвоєній категорії «спеціаліст 11 тарифного розряду».