Не дивлячися на примхи погоди, суботники на території громади продовжуються.

Дата: 24.04.2021 18:08

Сьогодні,  24.04.2021 року, на чолі з сільським головою Анатолієм  КУЛЕЮ,  жителями с.Шрамківка був проведний суботник на Полуботівському кладовищі с. Шрамківка. Не великою кількістю людей докладено чималих зусиль щоб навести лад на кладовищі, прибрано гілля дерев, сухостій, вирубано чагарники.
В соціальній мережі фейсбук, в телефонному  режимі та оголошеннями були запрошені жителі села, в яких захоронені на кладовищі рідні люди на суботник. Прикро, що мало людей  взяли участь у наведені благоустрою на кладовищі, адже   доглядати за могилами рідних і близьких це обов’язок рідних.
Також небайдужими жителями вулиці Щербаків був проведений суботник в парку посадженому на честь братів Щербаків в с. Шрамківка. Прибрано опале листя ти вирубано парослі. Робота в парку ще залишилася, тож,приєднуйтеся!
Дуже приємно відмітити учнів школи -  Тамілу Шаплюк, Яну Іваненко, Володю Берегулю, Руслана Петька та Віктора Груздєва, які  разом з дорослими прибирали парк.
Дякуємо всім, хто виділили час та енергію для наведення  благоустрою нашого села.