Звернення сільського голови Анатолія Кулі в День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 10:03

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени ваших родин!

Вшановуючи сумнозвісну 35-у – річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу у світі техногенну катастрофу.

Багато жителів нашої  громади  стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя.

Герої-ліквідатори, які пройшли через атомне пекло, і сьогодні є для нас прикладом справжнього патріотизму, громадянської мужності і небайдужості. Ми безмірно пишаємося і висловлюємо сердечну подяку учасникам ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи життям і здоров'ям, ці люди врятували життя майбутніх поколінь від атомного знищення.

Щиро бажаю всім вам, вашим родинам, близьким і рідним міцного здоров'я, злагоди, миру, родинного щастя і благополуччя!

З повагою, сільський голова Анатолій Куля