Жителі села Яворівка та селища Червона Дача відзначили 76-ту річницю Дня Перемоги

Дата: 07.05.2021 18:35

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, назавжди залишиться в пам’яті народу, як найсвітліший та найвеличніший день – День вічної і незгасної пам’яті по загиблих.

7 травня 2021 року зібрались жителі села Яворівка та селища Червона Дача біля  пам’ятного знаку «Воїн», щоб згадати тих, хто поліг на полі нерівного бою, хто не повернувся живим з пекла концтаборів, хто був насильно вивезений на каторжні роботи до Європи, хто підіймав з руїн і відроджував рідний край в роки післявоєнної відбудови країни.

Всіх присутніх з 76-ю річницею Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітав Шрамківський сільський голова Куля Анатолій Анатолійович та побажав від себе особисто та від виконавчого комітету Шрамківської сільської ради всім присутнім мирного неба, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, довгих років життя, успішної праці на благо та процвітання нашої неньки України.

З вітальним словом до присутніх звернувся учасник бойових дій Шаповал Микола Михайлович.

Порадували присутніх святковим концертом молодь села та учні Яворівського НВК.