Податківцями Черкащини упереджено бюджетне відшкодування суб’єкту господарювання в сумі 4,7 млн гривень

Дата: 12.05.2021 13:30

Головним управлінням ДПС у Черкаській області проведено документальну позапланову перевірку суб’єкта господарювання за січень 2021 року з питань декларування від’ємного значення з податку на додану вартість, в тому числі заявленого до відшкодування з бюджету в сумі 4,7 млн гривень,  який здійснює регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах.

В ході перевірки встановлено порушення вимог формування податкового кредиту по товарах/послугах, які використані не в господарській діяльності.

Всупереч нормам податкового законодавства, підприємство не задекларувало податкові зобов’язання, при цьому заявило до відшкодування з бюджету 4,7 млн гривень.

За результатами перевірки упереджено бюджетне відшкодування в сумі 4,7 млн гривень та застосовано штрафні санкції в сумі 1,2 млн  гривень.