Засідання  робочої групи з питань легалізації тіньової зайнятості та  заробітної плати найманих працівників

Дата: 18.05.2021 10:39

Фото без опису Фото без опису

17 травня 2021 року в приміщенні Шрамківської сільської ради відбулося засідання  робочої групи з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників. Були присутні старости сіл Шрамківської сільської територіальної громади та керівники підприємств. На розгляд були винесені наступні питання:
1. Заходи щодо перегляду договорів оренди в частині збільшення  розміру ставки орендної плати за використання земельних часток (паїв).
2. Дотримання законодавства  щодо належного оформлення найманих працівників та підвищення розміру заробітної плати.

Людмила Кардаш, начальник Драбівської ДПІ ГУДПС у Черкаській області, проінформувала щодо перегляду договорів оренди в частині збільшення розміру ставки орендної плати за використання земельних часток(паїв) та дотримання законодавства, щодо належного оформлення найманих працівників та підвищення розміру заробітної плати найманих працівників.
За результатами засідання вирішили:

• інформацію взяти до відома;
  • членам робочої групи продовжити проведення відповідної роботи по виявленню та оформленню належним чином найманих працівників та осіб, які здійснюють діяльність без державної реєстрації;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо негативних наслідків нелегальної праці та отримання заробітної плати «у конверті».