Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Шрамківської сільської ради

Дата: 18.05.2021 16:57

18 травня 2021 року відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Шрамківської сільської ради. У ході зібрання було розглянуто ряд актуальних для освітян громади питань: закінчення 2020-2021 навчального року, оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2021 року, організація підвезення учнів 11 класів до пунктів ЗНО, підготовка до нового навчального року, проведення ремонтних робіт у закладах освіти, підготовка до навчання в умовах НУШ майбутніх першокласників.

Працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту надали відповіді на питання, які цікавили керівників закладів освіти.

На нараду було запрошено голову Драбівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Бут Любов Анатоліївну, яка наголосила на тісній співпраці відділу освіти, культури, молоді та спорту та районної організації Профспілки.