Флешмоб "Моя вишиванка- частина моєї Вкраїни"

Дата: 22.05.2021 18:36

Українська вишивка - це світ краси й фантазії, поетичного осмислення навколишньої природи, схвильована розповідь про думки й почуття людини, світ натхненних образів, що сягають давньої міфології, звичаїв і уявлень наших предків.

У вишивці яскраво й повно відкрилася душа народу, споконвічне прагнення до прекрасного. Одягаючи вишиту сорочку, ми демонструємо не тільки її красу і винятковість, але й показуємо свою належність до української культури та своєї держави.

Вчора гордість своєю культурою і державою продемонстрували учні 8 класу Шрамківської ЗОШ І-ІІІст. разом із класним керівником Німченко Н. І. флешмобом "Моя вишиванка - частина моєї Вкраїни" . До заходу приєдналася Шрамківська СПБ із вікториною "Вишивка - історія, душа, код нації".