Привітали з ювілеєм

Дата: 25.05.2021 20:57

25 травня свої 90 років зустріла шанована жителька села Шрамківка Сергієнко Тетяна Андріянівна.
Не легким був життєвий шлях іменинниці. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Велику Вітчизняну війну, а за ними  – тяжкі  повоєнні роки. Але винагородою за всі випробування стала улюблена професія – вчитель.
37 років свого життя віддала вона навчанню і вихованню дітей, з них 5 директор Кантакузівської ЗОШ. Вона щедро віддавала любов і знання своїм учням, навчала бачити і чути серцем, знати, любити і пам'ятати та творити добро. Свою  улюблену  учительку пам’ятають і шанують колишні учні.
Хоч ювілярка  давно на заслуженому відпочинку та завжди у вирі життя рідної школи, свого села, односельців.  Тетяна Андріянівна виховала двох дітей, має трьох онуків та чотирьох правнуків.

Привітати іменинницю з поважним ювілеєм завітали голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова, сільський голова Анатолій Куля, секретар сільської ради Світлана Конюшенко, начальник відділу освіти Віктор Головко, голова Драбівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  Любов Бут,  з вітальними піснями Оксана Головань та Лілія Іваненко.

Гості щиро бажали іменинниці міцного здоров’я, радості, тепла, благополуччя, довгих років життя. Висловили вдячність за невтомну працю, вручили квіти та подарунки.
У свою чергу ювілярка подякувала за увагу і турботу. Поділилася спогадами про свою роботу та своє життя.