Платниками податків Черкащини за січень-квітень 2021 року сплачено 28,6 млн гривень екологічного податку

Дата: 26.05.2021 09:30

Протягом січня-квітня 2021 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 28,6 млн грн екологічного податку.

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка до державного бюджету сплачено – 17,4 млн  грн, до місцевих бюджетів – 11,2 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Черкаси – 11,5 млн гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1903 платники екологічного податку. Ці підприємства і установи на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або здійснюють розміщення відходів.