У спеку рух вантажівок автодорогами обмежуватимуть

Дата: 02.06.2021 11:54

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що з 1 червня рух вантажівок з фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн державними дорогами у денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів заборонено. В межах Черкаської області заборона діє на 34 автодорогах державного значення.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Кого стосується заборона?

Транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Для кого робимо виняток?

Вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

За яких умов обмежується рух?

У денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

Що робити водіям?

Перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися нашою Google мапою: https://bit.ly/3tW0aKP

Також ви можете скористатися TIR-паркінгом. Мапа їхнього розташування за посиланням: https://bit.ly/2RZMRf2

Хто контролює дотримання обмеження?

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.