Про забезпечення доступності інформації про бюджет

Дата: 09.06.2021 10:22

Відповідно вимог статті 28 Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення населення області актуальною інформацією про стан виконання місцевих бюджетів Черкащини, Департамент фінансів Черкаської обласної державної адміністрації на постійній основі щомісячно забезпечує оприлюднення відповідної інформації на офіційній сторінці департаменту в мережі Фейсбук за адресою: https://www.facebook.com/df.ck.gov.ua/
Матеріали, що розміщуються на зазначеній сторінці, наочно відображають стан справ у територіальній громаді стосовно виконання бюджету, фінансування бюджетних послуг як в абсолютних обсягах, так у відносному рейтингу в порівнянні з іншими громадами області.
Це зроблено з метою безпосереднього доступу цільової аудиторії до зазначених матеріалів та забезпечення жителів громад актуальною та достовірною інформацією про стан справ в бюджетній сфері відповідної громади, можливість їх співставлення у порівнянні зі станом справ в інших громадах.