Шрамківською сільською публічною бібліотекою проведений онлайн - захід  "Бенефіс  книги «Чорний ворон»

Дата: 10.06.2021 14:07

10 червня відомий письменник Василь Шкляр святкує своє 70-річчя.
Василь Шкляр – член НСПУ, член Асоціації українських письменників, лауреат багатьох престижних літературних премій, володар гран-прі Всеукраїнських конкурсів на кращий роман "Золотий бабай" та "Коронація слова", лауреат премії "Золоте перо", міжнародної премії "Спіраль століть", австралійської премії "Айстра", премії Ліги українських меценатів "Ярославів Вал" та ін. Улюблена літературна відзнака Шкляра – "Автор, чиїх книжок найбільше викрали з магазинів".
Сьогодні Василя Шкляра називають батьком українського бестселера. Кожен його роман викликає неабиякий резонанс у суспільстві. Тираж "Чорного Ворона" уже сягнув за 150 тисяч. Культовий роман "Ключ" нещодавно витримав десяте видання. Постійно перевидаються романи "Елементал"(«Самотній вовк»), "Кров кажана".
Твори Василя Шкляра  перекладено багатьма мовами, зокрема англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою, російською та ін.
Цій даті присвячений онлайн - захід  "Бенефіс  книги «Чорний ворон», проведений Шрамківською сільською публічною бібліотекою.