Дотація за утримання кіз та овець на безповоротній основі

Дата: 19.06.2021 16:16

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.
Дотація за утримання кіз та овець на безповоротній основі надається суб’єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичні особи підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства) які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 грн. за одну голову.
Для отримання дотації власники тварин подають до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (м Черкаси вул. Смілянська 131 каб. 209) до 1 липня поточного року документи згідно з переліком наведеному у п.12 Порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 . Відповідно до п. 5 абзацу 2 Порядку суб’єкт господарювання, що претендує на отримання державної підтримки, передбаченим п 4 цього Порядку, зобов’язаний подати разом з документами інформацію про всіх пов’язаних із ним осіб, які протягом бюджетного року є отримувачем такої державної підтримки, а також про зміни стосовно таких пов’язаних осіб.
Форма заявки та форма інформації про всіх пов’язаних осіб додається.

Звертаємо Вашу увагу !
Заявки що надійшли після закінчення терміну подання (після 1 липня) не розглядаються.

Документи, подані не в повному обсязі повертаються суб’єктам господарювання протягом 5 робочих днів.

Контактні телефони для довідок
096 - 91- 71- 552 Анатолій Чернецький