СЕЛО МОЄ – ДУШІ КРИНИЦЯ

Дата: 22.06.2021 15:43

«Село  моє  рідне, у  тихім  розмаю, ти  красне – немов  би калина  в  гаю.  Поглянеш  навколо – аж серце радіє, це  ти, милий  краю, це  ти, моя  мріє.   Тут  моя  держава, тут  моя  родина, тут  моя  маленька рідна  Батьківщина».  Такими  словами  розпочався  святковий  концерт  в  селі Мойсівка  20 червня  з нагоди  святкування  свята  села.

Жителів  села  привітали  зі  святом: Шрамківський  сільський  голова – Куля А. А. і староста  сіл Погреби-Мойсівка – Тертишна Л. М., вручивши  подарунки деяким  категоріям  жителів  села, зокрема: АТОвцям – Рець М. О., Давиденко В. С., Левченко В. В.;     найстарішим  людям – Богославець Л.М., Журавель М.Ф.; найменшенькому  жителю – Краснопера Тимофій Васильович; найстаршим  подружнім парам – Ларін  В. Є. і Поліна Василівна, Ярославський М. М. і Любов Юхимівна; наймолодшому подружжю – Коновал С. О. і Яна В.; та  Кучеров Віталій Сергійович, який  в червні  повернувся  з армійської  служби. Було  приємно  на  душі, що  керівництво  не  забуває  про простих  людей-жителів громади.  Звучали  музичні  вітання для  всіх жителів  села  від  найменшого до найстаршого  в виконанні – народного автентичного колективу  «Надія», вокального гурту «Горлиця» Мойсівського сільського клубу, народного фольклорного ансамблю «Джерело» Шрамків.  будинку  культури, солістів: Мойсівського сільського клубу -  Іван Щербина, Марія Богославець, Марина Лисенко, Світлана Щербина, Світлана Лисенко;  Шрамків.  будинку  культури –Оксана Головань, Світлана Безвіконна; Кононівського будинку культури – Олена Чеберячко, Марина  Грицай.
Прекрасні, теплі, щирі  слова  звучали з вуст  ведучих свята – Марії Богославець, Юлії Боровик, Катерини Ніколаєвої, Людмили Масло. Святковий  концерт  пройшов  на високому рівні  виконання, кожен  номер художньої самодіяльності сприймався  гучними, дружніми  оплесками  глядачів. По закінченню святкового концерту  староста Людмила Миколаївна  подякувала  і  побажала  аматорам  сцени, щоб збувались  всі  мрії  і  сподівання, а  оптимізм і  впевненість  у  своїх  силах  щоб  були  запорукою  успіху та  запросила  всіх  присутніх  на  святі на  козацьку  кашу, яку  приготували Масло Володимир Петрович і Давиденко Ольга Петрівна. Жителі села  вдячні  керівництву  та  аматорам  сцени  за  таку  майстерно організовану  постановку  свята  села, а  особливо  за  кашу, якою  смакували  з  задоволенням. В  горі  ми разом, ми  разом  в  любові.

Будьмо  щасливі  всі  й  будьмо  здорові!