Вечір поетичного настрою "Мелодія душі"

Дата: 29.06.2021 11:41

У Шрамківській сільській публічній бібліотеці пройшов  вечір поетичного настрою "Мелодія душі"  з Людмилою Шевченко. Захід пройшов в  рамках проєкту "Книжковий Арсенал в твоїй бібліотеці", що започаткований Міжнародним фестивалем "Книжковий Арсенал" та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Учасники вечора познайомилися із збіркою поетеси "Спалахи жіночої долі", а також слухали нові вірші у виконанні автора.   Поезія   Людмили Шевченко звучить по різному і по сучасному, переплітається з оцінкою подій, стурбованістю про сьогоднішній день, несприйнятливістю людської байдужості і підлості, болем, жалем, тугою і тихим сумом за втраченим.  Бажаючі отримали  книги автора з автографом, традиційно взяли участь у фотосесії.