Перевірка стану відкритих водойм на можливість відпочинку та купання в них

Дата: 05.07.2021 14:50

02 липня 2021 року в Шрамківській СТГ була проведена перевірка стану відкритих водойм на можливість відпочинку та купання в них. Перевірку проводили інспектор Золотоніського РУ ДСНС капітан Савченко Вадим Петрович та заступника начальника Драбівської ДПРЧ капітан Паламарчук Андрій Віталійович в присутності головного спеціаліста з питань цивільного захисту та оборонної роботи Шрамківської СТГ Андрієвського Андрія Вячеславовича.

На  усіх водоймах Шрамківської ОТГ не виявлено місць обладнаних для купання тому на усіх водоймах були розміщенні попереджувальні таблички «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО». Також була проведена роз’яснювальна  робота серед  населення роздані листівки з правилами поводження на воді.

Про результати перевірки комісія доповіла сільському голові Кулі Анатолію Анатолійовичу.