"Яка доба - такі й поети, які часи - такі й слова"

Дата: 12.07.2021 08:42

Шрамківська СПБ провела онлайн-захід - поетичну вітрину "Яка доба - такі й поети, які часи - такі й слова", присвячену поету і краєзнавцю Володимиру Павловичу Щербі. Сьогодні нашому земляку  виповнилося б 87 років.
Лауреат премії ім. Масла 1989 року. Вийшовши на заслужений відпочинок, Володимир Павлович віддався літературній роботі, написав кілька книжечок поезій та біля десятка віршованих драм,одна з них «Розстріляні струни» побачила світ у журналі «Українська культура» і зробила автора лауреатом цього часопису за 1995 рік.  В 1996 році вийшла з друку книга «Над Чумгак - рікою» - це історико-географічний нарис про рідний край, наслідок даної закоханості автора у рідний край.
У 2004  році вийшов збірник поезії Володимира Щерби «Укрівських рун таїна».
У 2007 році  вийшло історико-географічне дослідження  краєзнавця про Драбівщину  - «З туману віків і днів учорашніх».
1 липня 2012 року  В.П.Щерба помер. У Шрамківці  на будинку, де він жив,  встановлена меморіальна дошка.
Останні поетичні збірки видані посмертно: «Оголене коріння» - 2016 рік, «Три літа» -2019 рік.
У 2019 році відкрито літературну  кімнату - музей  В.П. Щерби.