12 комп’ютерів отримали бібліотеки Шрамківської громади

Дата: 15.07.2021 14:31

Завдяки проєкту Дія. Цифрова освіта, за сприяння Українська бібліотечна асоціація   бібліотеки Черкаської області отримали 150 комп’ютерів. З них 12 комп’ютерів отримали бібліотеки Шрамківської громади.
Сучасний світ змінюється дуже швидко і часто ми не встигаємо за цими змінами.  На сьогодні дуже популярний вислів Натана Ротшильда:  «Хто володіє інформацією, той володіє світом!». Так от, щоб не відстати і не заблукати у інформаційному просторі,   потрібно знайти місце, де можна навчитися орієнтуватися у цифровому світі. Саме таким місцем  повинні стати бібліотеки.
Сьогодні комп’ютери передані у  бібліотеки – філії сіл: Бирлівка, Кононівка, Мойсівка, Степанівка, Погреби та Шрамківську СПБ. Комп’ютери призначені для  працівників бібліотек та доступу відвідувачів до мережі Інтернет.
Користувачі  бібліотек зможуть реалізувати свою потребу в цифровій освіті безкоштовно. Крім того, бібліотекарі  допоможуть  їм  у пошуку  інформації для навчальних потреб і творчого дозвілля.