Платниками податків Черкащини за I півріччя 2021 року сплачено 132,5 млн грн акцизного податку

Дата: 21.07.2021 11:25

За I півріччя 2021 року платники акцизного податку Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 41,1 млн грн, з вироблених в Україні та імпортованих підакцизних товарів.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено 91,4 млн грн акцизного податку.

Станом на 01.07.2021 року в Черкаській області зареєстровано 2554 платників акцизного податку, зокрема 11 – виробників алкогольних напоїв, 122 платника акцизного податку з пального, 23 платники з електричної енергії та 2398 платників з реалізації підакцизних товарів.