Відбулось 10 пленарне засідання позачергової сесії Шрамківської сільської ради

Дата: 05.08.2021 17:50

05 серпня  2021 року відбулось 10 пленарне засідання позачергової сесії Шрамківської сільської ради VIII скликання, яке провів сільський голова Анатолій КУЛЯ.
 У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, на розгляд було винесено 4 питання порядку денного, прийнято 4 рішення. У роботі сесії взяли участь:  заступник сільського голови з питань  діяльності виконавчих органів Володимир ЛОБОДА,  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Віктор ГОЛОВКО, начальник  відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Микола ЛИМАРЕНКО ,  головний спеціаліст відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Олег ЯЩЕНКО.
 Прийняті рішення 10 сесії сільської ради VIII скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Шрамківської сільської ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».