Святкування Дня села Коломиці

Дата: 25.08.2021 12:50

22 серпня  в с. Коломиці відбулося святкування Дня села. Жителів села привітав сільський голова Шрамківської територіальної громади Анатолій Куля, староста  сіл Кантакузівка, Коломиці Валентина Ткаченко. Від імені виконавчого комітету Шрамківської сільської ради було вручено подарунки найменшенькому жителю та найстаршій жительці села. До вітального слова долучився  заступник генерального директора ТОВ «Продсільпром» Іван Буцько. Від імені ТОВ «Продсільпром» Іван Буцько вручив матеріальну допомогу учасникам АТО, багатодітним сім'ям, а також найменшому та найстаршій жительці села Коломиць.

Свято відбулося завдяки спонсорам:

- ТОВ « Продсільпром»,

- СФГ «Відродження»,

- СТОВ «Колос»,

- ФГ «Сокол»,

- Виконавчому комітету Шрамківської с/р,

- ФОП Бойсак В.В.,

- ФОП Петренко В.П.

Урочиста частина свята  розпочалась з теплих привітань ведучих  та виступів учасників художньої самодіяльності Коломицького будинку культури Богдана Латиша, Ані Кравець, Кетрін Марінки. Далі концертна програма відбулась завдяки участі прекрасних колективів та солістів села Шрамківки, Мойсівки, Кононівки. В залі лунали веселі, грайливі пісні, які глядачі сприймали гучними оплесками.

Для дітей було встановлено атракціони та солодку вату.

Після концертної програми відбулася святкова дискотека.