День Рятувальника

Дата: 17.09.2021 15:37

17 вересня в Україні відзначають День рятувальника. Тож саме сьогодні працівники 5 державної пожежно-рятувальної частини 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Черкаській області приймали привітання від керівників громад, на території яких і працюють вогнеборці.
Наша громада також долучилася до поздоровлень. Володимир Лобода, заступник голови Шрамківської сільської ради, висловив слова вдячності за вірність обов'язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом. Побажав мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей. З нагоди свята Володимир Володимирович вручив Подяки Шрамківської сільської ради Рибаку Владиславу Валентиновичу, рядовому служби цивільного захисту та сержанту служби цивільного захисту Криворучко Сергію Анатолійовичу. А для сприяння кращому виконанню службових обов'язків працівникам пожежної частини було вручено ще один подарунок - бензопилку.