Бджолярів Черкащини запрошують на «Золоту Пасіку 5.0»

Дата: 21.09.2021 15:09

Наступного вівторка, 28 жовтня, в межах виставки «Продуктивне бджільництво 2021» відбудеться топова подія для бджільництва України – Національний Медовий Форум «Золота Пасіка 5.0». Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

V Національний медовий форум цьогоріч уперше проводиться в рамках виставки «Продуктивне бджільництво». У рамках форуму відбудуться пленарні засідання «Медова галузь: законодавчі новації, ринок меду, очікування бджолярів» і «Апідологія: наукові відкриття у 2021 році»; 2 практичні частини «Бізнес в умовах виходу з кризи: нові тренди та стратегії» і «Організаційно-правові аспекти бджільництва».

Запрошують до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань, вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Місце проведення: конференц-зал 14, павільйон 3 (вхід 3А), Міжнародний виставковий центр (МВЦ), Київ, Броварський проспект, 15, метро Лівобережна.

З питань участі у виставці «Продуктивне бджільництво», будь ласка, звертайтеся за тел.: +38 (044) 490 64 69 або e-mail: agro@kmkya.kiev.ua

Організовують захід Торгово-промислова палата України, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), Посольство Франції в Україні та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Підтримують його ГО «Фундація жінок пасічниць», ГО Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка пасічників України», ГО «Асоціація професійних пасічників України», ГО «Гільдія медоварів України», ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича».

Партнери форуму: виставка «Продуктивне бджільництво», ТМ Сікера, ТМ Медові Брати, ТМ Медова Фабрика, ТМ Bee Pro, ТМ Українські Медовари, ТМ Апіпродукт.