Викрито схему протиправного заниження податку на додану вартість

Дата: 23.09.2021 12:41

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Черкаській області викрито схему легалізації доходів, одержаних внаслідок створення штучного ланцюга з придбання сільськогосподарської продукції невідомого походження із використанням суб’єктів господарювання з ознаками «фіктивності» та «транзитності» та її подальшого експорту, шляхом завищення суми податкового кредиту через проведення документального оформлення безтоварних операцій одним із товариств. Вказані дії призвели до заниження податкових зобов’язань з ПДВ на суму 10,1 млн грн та подальшої легалізації отриманих доходів.

Вказані дії мають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 212, ст. 366 та ст. 209 Кримінального Кодексу України.

Матеріали направлено до правоохоронного органу для прийняття рішення у порядку, визначеному законодавством.