Відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 19:33

В перший день жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Це  привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи  голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість.
В цей день голова Шрамківської громади Анатолій Куля, працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг», старости сіл, голова громадської організації «Наша пам'ять» організовували привітання одиноких ветеранів, яким виповнилося 60 і більше років . Відвідали одиноких  людей похилого віку та вручили продуктові набори. А також із дотриманням заходів безпеки були вручені подарунки  мешканцям нашої громади, які знаходяться у Великохутірському стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування.
Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.
Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.