Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
Під головуванням сільського голови Анатолія КУЛІ відбулося чергове засідання виконавчого комітету Шрамківської сільської ради.
Згідно порядку денного розглянуто 17 питань та прийнято рішення. Схвалено проекти рішень сільської ради «Про звіт виконання бюджету Шрамківської територіальної громади за 9 місяців 2021року», «Про затвердження Положення про оренду майна Шрамківської сільської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».
Прийнято рішення про початок опалювального сезону 2021-2022 років в установах та організаціях Шрамківської сільської ради, який планується розпочати 25 жовтня 2021 року за умови зниження середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8°С упродовж 3 діб.
Затверджено заходи з відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів та затверджено розміри матеріальної допомоги на лікування, на вирішення соціально-побутових проблем.