«Осінній вернісаж»

Дата: 22.10.2021 17:43

В Шрамківській бібліотеці- філії для дітей відбувся «Осінній вернісаж». Учасниками свята стали учні 3 класу та їх педагог Безвіконна Л.П..  Учні брали участь в осінній вікторині, складали пазли, робили аплікації з осіннього листя, відгадували загадки та складали прислів’я про осінь, читали вірші, знайомилися з виставкою під назвою «Красива осінь вишиває клени». Найкращі читачі осені були нагороджені грамотами та подарунками. Свято закінчилося чаюванням з солодощами. В підготовці свята брали участь працівники Шрамківської публічної бібліотеки Станкевич Л.Б. та Парфенюк Т.В.