Які бізнес-семінари проведуть для тергромад області у жовтні-листопаді

Дата: 23.10.2021 16:16

Протягом жовтня-листопада для підприємницької спільноти у територіальних громадах Черкаської області пройдуть безкоштовні семінари. Про це інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Зокрема:

• 26 жовтня за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 100.
  • 29 жовтня за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.
  • 03 листопада за адресою:  м. Шпола, вул. Лозуватська, 60
  • 09 листопада  за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 8.

Організатором бізнес-семінарів є Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації у партнерстві із –  Смілянською, Золотоніською, Шполянською та Тальнівською міськими радами, Головним управлінням Державної податкової служби у Черкаській області, Головним управлінням Держпродспоживспілки у Черкаській області та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.

До участі запрошуються: представники мікропідприємництва, малого і середнього бізнесу та громадські організації підприємців області.

Реєстраційна форма учасника семінару – https://cutt.ly/XReggbR

Під час семінару представникам бізнесу розкажуть про:

1. Дотриманняепідемічних норм суб’єктамипідприємницької діяльності в період карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до рівнів епідемічної небезпеки регіону.
  2. Зведенуподатковуквартальну звітність та законодавчі нововведення.
  3. Оформленняелектроннихлікарняних.

Заходи відбудуться безкоштовно в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки.

Слідкуйте за оновленням інформації про заходи на Платформа для бізнесу в Черкаській області – https://cutt.ly/fRm3Zzw

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте: (0472) 37 22 48; +38 (067) 881 28 29