Мовний відеоекскурс до Дня Української писемності та мови. МОВА - ЯВИЩЕ КОСМІЧНЕ.

Дата: 09.11.2021 11:20

Шрамківська публічна бібліотека запрошує дізнатися цікаві факти про мову і ознайомитися із книгами, які допоможуть зрозуміти і удосконалити знання про  національний скарб України, збережений поколіннями.
Мова – це найдивовижніше явище у світі, створене людством за всю його історію. Які неймовірні загадки , яка життєва краса і надзвичайна сила криється, здавалося б, у найпростіших словах, що здатні зворушувати людські серця.
Ну щоб, здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце б’ється - ожива,
Як їх почує!.. (Тарас Шевченко)
Мова – це те, що людину робить розумною, а народ - нацією.