Книжкові виставки до Дня Української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 16:40

До Дня Української писемності та мови  бібліотеки Шрамківської  ТГ запропонували до перегляду своїм користувачам книжкові виставки, на яких зібрані матеріали про українську мову, слово, книгу.
 Яворівська сільська бібліотека  - виставка  " День української писемності і мови" . На ній зібрані вислови видатних людей, письменників про українську мову. Та книги, які стануть корисними при вивченні української мови.
В Остапівській СБФ оформлено виставку «Парад цитат» про українську мову.
В  Демківській сільській бібліотеці оформлено книжкову  виставку "Плекаймо нашу  українську мову.  Бібліотекар провела для користувачів огляд виставки, розповівши   дітям про значення мови в житті кожної людини,зачитала рядки з віршів про мову відомих українських дитячих письменників.Учасники заходу ознайомилися з книжковою виставкою  відгадували українські прислів'я,читали вірші,малювали.
Шрамківська бібліотека-філія для дітей запросила всіх бажаючих переглянути книжкову виставку «В гостях у казки».
Закликавши і маленьких, і дорослих   зануритися разом у дивовижний світ дитинства, мрій і казки.  Створити  вдома  із взятими  книгами атмосферу добра, затишку і  комфорту.