Дата: 22.11.2021 08:25

21 листопада наша країна відзначає День Гідності і Свободи. Революція Гідності залишила глибокий визначальний слід в новітній історії України.  Її ідеали, надії й рішення сприяли відродженню цінностей свободи і гідності, переосмисленню свого призначення, розпочали та продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

Бібліотеки Шамківської ТГ приєдналися до вшанування подій, які відбулися в історії сучасної України.

У Степанівській сільській бібліотеці-філії відбулась інформаційна година " Герої творять майбутнє"

У Яворівській  сільській  бібліотеці   розгорнуто виставку " Україна територія гідності і свободи". Події, люди, фотографії становлять головний зміст виставки.

Мойсівська сільська бібліотека спільно з сільським клубом провела онлайн – годину  пам'яті:  " Ми є народ, якого не здолати".