5 грудня – Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2021 13:56

За останні роки українські волонтери зробили дуже багато для захисту країни.
Саме вони були тією рушійною силою, завдяки якій українська армія вистояла і показала свою силу. Їхній мужності і силі може позаздрити кожен з нас. Вони ризикували і ризикують, допомагаючи нашим військовим на передовій. А найголовніше – вони не чекають за це винагороди. Вони просто роблять свою роботу, тому що за цей час волонтерство стало справжнім способом їхнього життя.
Я дякую волонтерам за їхню людяність та небайдужість! Завдяки їм наші військові знають, що їх чекають вдома, на рідній землі. Завдяки вам захисники територіальної цілісності і незалежності нашої держави відчувають турботу і опіку. Бажаю кожному волонтерові міцного здоров’я, наснаги для добрих справ та підтримки рідних і близьких!
Переконаний, що разом ми побудуємо процвітаючу Україну, тому що ваша сила духу і незламний характер є тому запорукою.

Анатолій Куля,
голова Шрамківської громади