Привітання голови Шрамківської громади з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 00:01

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Ви справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. Ваша наполеглива праця, високий професіоналізм, відповідальність, чуйність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої територіальної громади.

Від щирого серця прийміть запевнення у повазі і вдячність за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане частиною творчої роботи кожного з нас.

Бажаю всім представникам місцевого самоврядування міцного здоров'я, великого терпіння і сил, натхнення, нових звершень і корисних справ задля добробуту Шрамківської громади. Щоб розуміння і підтримка земляків завжди надавали впевненості долати перешкоди і допомагали досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Анатолій Куля,
Шрамківський сільський голова