Районний захід до Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2021 10:44

7 грудня в Драбівському ЦКД відбувся районний захід до Дня місцевого самоврядування. На заході були присутні керівники Золотоніського району, голови об’єднаних територіальних громад, депутати різних рівнів, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування.

Щирі вітальні слова лунали від народного депутата України Олега Арсенюка, депутатів Черкаської обласної ради Григорія Плічка та Вадима Гайовича. До вітальних слів приєдналися Голова Золотоніської районної ради Борис Євмина та голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова поздоровили присутніх та вручили Почесні грамотами Черкаської обласної ради та Черкаської обласної державної адміністрації, Грамоти та подяки та грамоти Золотоніської районної ради та районної державної адміністрації кращим працівникам місцевого самоврядування району.

Серед нагороджених є і представники нашої громади.
За вагомий особистий внесок у становленні і розвитку Шрамківської територіальної громади, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено грамотою Черкаської обласної державної адміністрації сільського голову Шрамківської сільської ради Кулю Анатолія Анатолійовича.

За відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, професіоналізм, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування нагороджено грамотою Золотоніської районної ради:

• головного спеціаліста відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Шрамківської сільської ради Ященка Олега Миколайовича;
  • старосту Бирлівського старостинського округу Шрамківської сільської ради Закусила Василя Вячеславовича;
  • діловода-депутата Шрамківської сільської ради Кухоль Любов Олексіївну.

За відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, професіоналізм, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування нагороджено почесною грамотою Золотоніської районної державної адміністрації:

• начальника відділу по плануванню та аналізу доходів бюджету фінансового управління Шрамківської сільської ради Бардась Ольгу Григорівну;
  • начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради Головка Віктора Миколайовича.

Після офіційної частини колективи художньої самодіяльності Драбівської громади представили концертну програму для учасників та гостей заходу.