З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2021 08:59

Шановні дорослі та маленькі жителі Шрамківької громади!

Ми вже всі відчуваємо наближення новорічних свят. Вони приходять разом зі Святим Миколаєм. Це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи. Святий Миколай – один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані милосердя, співчуття, справедливість та щедрість. Його здавна вважають покровителем дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи. Це справжнє свято віри, світла і добра. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, щедрої долі та благополуччя. Нехай Святий Миколай завжди оберігає вас, даруючи щастя, радість і надію! Нехай Святий Миколай оберігає усіх вас з дитинства і протягом усього життя, дарує щастя, радість і віру в чудеса. Щоб ласка святого Заступника прийшла в кожну домівку здійсненням найзаповітніших мрій, добром, здоров’ям і солодкими гостинцями!
Нехай у наших домівках панує мир та злагода, а всі негаразди проходять повз. Нехай Святий Миколай благословить нас на добрі справи та принесе злагоду нашим родинам. Миру нам усім, добра і процвітання нашій громаді!

Анатолій Куля,
Шрамківський сільський голова