Національний тиждень читання

Дата: 20.12.2021 09:18

З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше проходить Національний тиждень читання. Це  особливий час, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарі об’єднуються навколо книги та читання.
Тиждень проходить під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.
Шрамківська публічна бібліотека та Шрамківська бібліотека-філія для дітей у рамках Національного тижня читання провели ряд заходів по пропаганді книги.
Бібліошоу “Читач починається з казки” пройшло у бібліотеці для дітей
Учні 1 класу Шрамківської ЗОШ  І-ІІІ ст. із бібліотекарем  Шрамківської бібліотеки-філії  для  дітей Богославець Н.М. Із захопленням читали українські народні  казки, складали  пазли  до  них  і розгадували  загадки, проводили вікторину  на  казкову  тематику.
Педагог 1 класу Бублик С.М. із  своїми  учнями подарували бібліотеці яскраві наліпки до тижня  читання, а  за свої  знання  отримали від бібліотеки солодкі дарунки.У Публічній бібліотеці діяла онлайн-акція "Підвішена книга", читачі отримали онлайн-пораду від головного спеціаліста відділу ОКМС Шрамківської сільської ради Легоші Н.В. "Що читати зимовими вечорами", а юнацтво поділилось своїми рекомендаціями із ровесниками "Читаємо разом: поради ровесників" у рамках акції "Ліга книгоманів".
Посилання на відео: Facebook YouTube