Черкащан запрошують долучитися до вебінару про модернізацію багатоквартирних будинків

Дата: 20.12.2021 09:58

Департамент інфраструктури та житлово-комунального господарювання Черкаської обласної державної адміністрації спільно з регіональним консультантом IFC з підтримки Фонду енергоефективності України організовує 21 грудня вебінар на тему ,,Ролі власників житла, Фонду енергоефективності та місцевої влади в модернізації багатоквартирних будинків“ за допомогою додатку Google Meet.

На вебінарі розглядатимуться питання:

1. Грантова політика Фонду енергоефективності, грантові принципи;
  2. Вартість та термін окупності комплексної модернізації багатоквартирного будинку;
  3. Місцева підтримка термомодернізації багатоквартирних будинків. Яка програма є ефективною?

Вебінар відбудеться з 10-00 до 11-00 години, до участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських рад територіальних громад, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та громадяни, які бажають створити ОСББ. Попередня реєстрацією
за посиланням.

Для участі у вебінарі необхідно мати обліковий запис Google. Якщо у Вас немає облікового запису Google створіть його завчасно. Вхід у вебінар відбувається за посиланням.