ДЯКУЄМО ТА ВІТАЄМО!

Дата: 30.12.2021 08:42

Новорічні свята – одні з найулюбленіших, їх з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються!

А здійснились вони завдяки спонсорам: ТОВ «Щедре поле», ТОВ «Продсільпром», ТОВ «Баришівська зернова компанія», Запорожець Олені Дмитрівні, Згуровському Володимиру Миколайовичу, Соколу Олександру Миколайовичу.

Чудові іграшки (машинки, конструктори, ляльки) для вихованців дитячого садочка «Віночок» с.Кантакузівки придбала Запорожець О.Д.

Малечі дитячого садочка «Струмочок» с.Коломиці  Згуровський В.М. подарував новорічну ялинку.

Солодкими подарунками  вихованців дитячих садочків та учнів школи забезпечили ТОВ «Щедре поле», ТОВ «Продсільпром», ТОВ «Баришівська зернова компанія».

Крім того, ТОВ «Щедре поле» покращило матеріально-технічну базу Кантакузівського ЗЗСО, придбавши рідкокристалічний телевізор для класу математики,  в знак прекрасної здачі ЗНО випускниками даного класу.

Для створення святкової атмосфери Сокол О.М. подарував ялинку для будинку культури с.Коломиці.

Миру, благополуччя, здоров'я, всіляких гараздів у житті нашим спонсорам. Нехай рік буде успішним та щедрим на здобутки!

Всім бажаємо року сповненого яскравими та приємними подіями, щоб кожного дня був привід для посмішки і було побільше світлих смуг в житті.

Нехай у кожного з нас у цьому році буде якомога більше щасливих днів!

З повагою староста Кантакузівського старостинського округу та депутати сіл Кантакузівки та Коломиці.