Дата: 20.01.2022 11:53

19 січня відбулося засідання виконавчого комітету Шрамківської сільської ради.  У ході засідання розглянуто 45 питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому  підтримали рішення про виконання бюджету громади за  2021 рік, затвердили план заходів на 2022 рік щодо наповнення сільського бюджету, ефективного використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

Затвердили звіти про роботу відділів, управління та служби за 2021 рік та плани роботи на 2022 рік. Заслухали звіти, а саме: про  хід виконання Програми розвитку освіти Шрамківської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки, цільової Програми соціального захисту населення Шрамківської сільської територіальної громади «Турбота» на 2021-2023 роки, Програми благоустрою Шрамківської сільської територіальної громади, Програми фізкультурно-масових заходів на території Шрамківської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки,   цільової програми «Призовна дільниця» Шрамківської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки, Програми профілактики соціального сирітства на території Шрамківської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки, Програми «Шкільний автобус»  на 2021-2023 роки на території Шрамківської сільської територіальної громади, Програми по ремонту та утриманню автомобільних доріг загального користування місцевого значення Шрамківської територіальної громади на 2021-2022 роки, Програми розвитку позашкільної освіти на 2021 рік на території Шрамківської сільської територіальної громади, Програми здійснення землеустрою на території Шрамківської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки, Програми «Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років на 2021-2022 роки на території Шрамківської сільської територіальної громади, Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на території Шрамківської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Рішенням виконкому створили комісію з питань евакуації, затвердили склад та положення.

Серед планових питань, які розглянули члени виконавчого комітету, це - робота по соціальному захисту населення, надання  матеріальної допомоги на лікування, поховання, вирішення соціально-побутових потреб.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.