Дата: 22.02.2022 13:25

Рідна мова - це найбільше диво.
Не треба нам чужого - в нас своє!
Ми доти жити будемо щасливо,
Аж поки наша рідна мова є.
Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого,  яке було засноване ЮНЕСКО і вперше відсвятковане 2000 року. Головна його мета – показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура і історія цілої держави. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.
В бібліотеках громади оформлено виставки – панорами: «Я люблю рідну мову".
Традиційно 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, у закладах загальної середньої осввти була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої. Учні 3 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом із класоводом Проценко О.В. провели відкритий урок «Наша мова калинова!», а учні 6-10 кл. провели свято «ЇЇ величність мова»
Всі заходи  були підпорядковані єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови.