ВІТАННЯ ЗІ 100-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 22.02.2022 13:35

Шрамківська сільська рада вітає зі 100-річним ювілеєм , від дня народження  мешканку Шрамківки – Морозову Ганну Трохимівну.
Складаємо щиру шану силі духу, з якою Ви пережили дві світові війни,  подолали повоєнні лихоліття, часи поневірянь, чимало життєвих випробувань. Доля Ваша не була легкою. Прожиті Вами роки, можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові, своїй землі, нашій матері – Україні.
 Голова Шрамківської ради Анатолій КУЛЯ та секретар виконавчого комітету Лариса БОРОВИК принесли до хати ювіляра  запашний коровай, квіти та цінний подарунок.
 Анатолій Анатолійович побажав Ганні Трохимівні: «Міцного здоров’я, душевного спокою, миру, добра, уваги і поваги односельців. Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ».