Відвідувати ліси на Черкащині заборонено, – Ігор Табурець

Дата: 26.03.2022 10:01

На Черкащині заборонили відвідувати ліси. Це стосується і в’їзду до них транспортних засобів. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Виняток – службовці, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи.

– Це розпорядження діє на період воєнного стану, – пояснив керівник обласної військової адміністрації. – Поставтеся з розумінням до цієї заборони. Усе задля вашої БЕЗПЕКИ та збереження лісів від пожеж!