Українці можуть скористатися гарячою лінією для консультацій щодо допомоги від держави

Дата: 27.04.2022 10:03

Відтепер отримати консультацію щодо соціальної допомоги постраждалим від війни можна на гарячій лінії. Тож якщо у вас виникли питання щодо виплат ВПО, допомоги по безробіттю тощо, звертайтеся за номером 0 800 331 834.

На гарячій лінії ви можете отримати консультацію про:

– необхідні документи, щоб скористатися послугами для переселенців,

– виплати та статус ВПО,

– допомогу по безробіттю тощо.

Перелік послуг, щодо яких ми проводимо консультації, буде збільшуватися. Тож стежте за нашими оновленнями.

Графік роботи: з 8:00 до 22:00.

Дзвінки на гарячу лінію за номером 0 800 331 834 з телефонів українських мобільних операторів безоплатні.

Нагадаємо, що минулого тижня в Дії з?явилася комплексна послуга для ВПО. Тож отримати виплату та статус можна просто в смартфоні. Послугою скористалися вже понад 100 тисяч українців.